Siemens Klima Servisi – Ak Klima Servisi – 444 26 31

siemens-klima-servisi

Siemens Klima Servisi profesyonel ve deneyimli ekibimizle 7/24 hizmetinizdeyiz. Siemens klima arızaları için personelimizden bilgi ve destek alabilirsiniz. Siemens Klima Servisi için 444 26 31 çağrı merkezi numarasından destek alabilirsiniz.

Aynı gün içinde servis talep etmek isterseniz günün erken saatlerinde bizleri arayarak, müşteri temsilcimizle görüşüp, aynı gün servis talep edebilirsiniz. Klimanız hakkında muhtemel arızaları öğrenebilir ve arıza kodları hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Profesyonel teknik ekibimize ulaşabilmek için yapmanız gereken tek şey bizi aramak. Hemen ara! 444 26 31

Arızanızı, konumunuzu ve saat ve iletişim bilgilerinizi de ekleyerek iletişim formunu doldurup sizinle iletişime geçebilmemiz için bize yazabilirsiniz.

WhatsApp mesaj at!

Dilerseniz WhatsApp üzerinden bizlere mesaj atabilirsiniz. WhatsApp mesaj at!

Siemens Klima Arıza Kodları

Siemens Klima E0 Arıza Kodu : EEPROM parametre hatası yani elektronik kart sorunu olduğuna işaret etmektedir. Klima servisi ile iletişime geçip destek alınız.

Siemens Klima E1 Arıza Kodu : İç veya dış ünite iletişim hatası olduğuna işaret eder. Klima servisinden destek alınız.

Siemens Klima E3 Arıza Kodu : Fan motoru hızının kontrol dışı kaldığına işaret eder. Klima servisi ile iletişime geçip destek alınız.

Siemens Klima E5 Arıza Kodu : Dış ünite sıcaklık sensöründe kısa devre veya devre bileşenlerinde arıza olabileceğine işaret eder. Klima servisi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Siemens Klima E6 Arıza Kodu : İç ünite ortam sensöründe veya evaparatör sensöründe arıza veya kısa devre söz konusu olabilir. Klima servisi iletişime geçip destek alınız.

Siemens Klima E7 Arıza Kodu : Dış ünite fan hızının kontrol dışı kaldığına işaret eder. Klima servisi ile iletişime geçip destek alınız.

Siemens Klima P0 Arıza Kodu : İnverter modül aşırı akım arızası olabileceğine işaret eder. Klima servisinden destek almanız gerekmektedir.

Siemens Klima P1 Arıza Kodu : Aşırı yüksek ya da düşük voltaj hatası veya arızası olabileceğine işaret eder. Klima servisinden destek talep ediniz.

Siemens Klima P2 Arıza Kodu : Kompresör üstü sıcaklık koruması hatası veya arızası olduğuna işaret eder. Klima servisinden destek alınız.

Siemens Klima P4 Arıza Kodu : İnverter kompresör hatası hatası veya arızası olduğuna işaret eder. Klima servisinden destek alınız.

Siemens Klima Arıza Kodları

Arıza Kodları Arıza Kodları Sebebi
E0 EEPROM parametre hatası yani elektronik kart sorunu olduğuna işaret etmektedir. Klima servisi ile iletişime geçip destek alınız.
E1 İç veya dış ünite iletişim hatası olduğuna işaret eder. Klima servisinden destek alınız.
E3 Fan motoru hızının kontrol dışı kaldığına işaret eder. Klima servisi ile iletişime geçip destek alınız.
E5 Dış ünite sıcaklık sensöründe kısa devre veya devre bileşenlerinde arıza olabileceğine işaret eder. Klima servisi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.
E6 İç ünite ortam sensöründe veya evaparatör sensöründe arıza veya kısa devre söz konusu olabilir. Klima servisi iletişime geçip destek alınız.
E7 Dış ünite fan hızının kontrol dışı kaldığına işaret eder. Klima servisi ile iletişime geçip destek alınız.
P0 İnverter modül aşırı akım arızası olabileceğine işaret eder. Klima servisinden destek almanız gerekmektedir.
P1 Aşırı yüksek ya da düşük voltaj hatası veya arızası olabileceğine işaret eder. Klima servisinden destek talep ediniz.
P2 Kompresör üstü sıcaklık koruması hatası veya arızası olduğuna işaret eder. Klima servisinden destek alınız.
P4 Inverter kompresör hatası hatası veya arızası olduğuna işaret eder. Klima servisinden destek alınız.

Maltepe Siemens Klima Servisi