anadolu yakası klima servis ağı
anadolu yakası klima servis ağı

İstanbul Klima Servis Ağı

İstanbul il sınırları dahilindeki Klima Servis Ağı içerisinde yer alan, anadolu yakasına ait klima servis ağlarımız aşağıdaki gibidir. Avrupa yakasına ait semtler için randevulu olarak hizmet vermekteyiz. İlgili servis ağı lokasyonları, bu lokasyonlara ait mahalle veya cadde ve sokak olarak belirtilmiştir. Bulunduğunuz lokasyon ile ilgili bilgi almak ve servis ekiplerimize ait uygunluk durumu için iletişim bilgilerimizden bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Haftanın 7 günü hizmet vermekteyiz. Bulunduğunuz lokasyonun randevu durumu hakkında lütfen iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak bilgi alınız.

Servis Kapsamındaki Klima Markaları

daikin, mitsubishi, bosch

arçelik, beko, samsung

lg, vestel, siemens

toshiba

İstanbul Klima Servis Ağımız bünyesinde aşağıdaki klima markalarına ait klima servis hizmeti verilmektedir. İlgili marka klimalara ait arıza kodları hakkında bilgi almak için klima markalarına ait liklere tıklamanız yeterli. Listelerde yer alan klima hata veya arıza kodları bilgilendirme amaçlıdır. Listelerde yer almayan klima hata veya arıza kodları için lütfen iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşarak bilgi alınız. Klima hata veya arızaları konusunda bir bilginiz ve tecrübeniz yoksa klima servisi gelene kadar herhangi bir şekilde müdahale etmeyiniz.

Diğer markalar ve lokasyonunuza en yakın servis merkezimiz hakında bilgi almak için aşağıdaki iletişim kanalarından biriyle bizimle iletişime gecebilirsiniz.

WhatsApp mesaj at!

WhatsApp üzerinden bizlere iletişime geçmek için lütfen yandaki linke tıklayınız. WhatsApp mesaj at!

Klima Servisi Ara

Dilerseniz çağrı merkezi telefon numaramız üzerinden hızlıca ilgili personellerimizle iletişime geçebilirsiniz. Hemen ara! 444 26 31