Bostancı Klima Servisi – Ak Klima Servisi – 444 26 31

klima servisiBostancı Klima Servisi – Ak Klima Servisi geniş servis ağıyla profesyonel klima servisi olarak 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir. Haftanın 7 günü uzman ekiplerimiz ve deneyimli servis personellerimizle teknik servis hizmeti vermekteyiz. Ak Klima Servisi olarak uygun yadek parça ve uygun işçilik hizmetlerimizle hem zamandan hem de ekonomik açıdan kazanırsınız. Ak klima servisi müşteri memnuniyetini arttırmak ve kaliteli hizmet anlayışıyla müşteri memnuniyetini arttırarak sürdürmeyi amaçlamaktadır. Böylece deneyimli ve uzman teknik servis ekibimiz sayesinde hem fazladan cebinizden para çıkmaz hem de zamandan tasarruf etmiş olursunuz. Müşteri memnuniyeti ve kaliteye yıllardır vermiş olduğumuz önem, tercih edilmemizdeki başlıca nedenlerden biridir. Deneyimli servis ekiplerimiz İstanbul anadolu yakasında geniş lokasyon ağıyla hızlı ve etkili klima servis hizmeti sunar.

Bostancı Klima Servisi – Ak Klima Servisi – 7/24 Servis hizmetiyle

   • Bostancı klima bakım,
   • Bostancı klima onarım ve
   • Periyodik bakımlarınız için Bostancı Klima Servisi çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bostancı Klima Servisini Ara

Klima Periyodik Bakım için ara !  Klima Onarım için ara !

Bostancı Klima Servisini arayarak, müşteri temsilcimizle görüşüp, servis talep edebilirsiniz. Uzman teknik ekibimize ulaşabilmek için yapmanız gereken tek şey bizi aramak. Hemen ara! 444 26 31

Dilerseniz arızanızı, konumunuzu ve sizinle iletişime geçebileceğimiz saat ve iletişim bilgilerinizi iletişim kanalları aracılığıyla bizlere iletmeniz durumunda size en kısa sürede profesyonel bir teknik servis personelimiz yönlendirilecektir.

WhatsApp mesaj at!

WhatsApp üzerinden servis personellerimize mesaj atabilirsiniz. WhatsApp mesaj at!

Hizmetlerimiz :

 • Bostancı Klima Bakım
 • Bostancı Klima Onarım
 • Bostancı Klima Servis
 • Bostancı Klima Periyodik Bakım
 • Bostancı Klima Temizlik
 • Bostancı Klima Gazı Ekleme
 • Bostancı Klima Parça Değişimi

Yukarıda belirtilen hizmetler veya diğer sorularınız için dilediğiniz iletişim numaralarımızdan biri aracılığıyla bizlerle iletişime geçmeniz yeterli. Destek ve onarım talepleriniz en yakın klima servisi ekibine bildirilip, en kısa sürede adresinize ilgili ekibin yönlendirilmesi yapılır.

Klimanızın daha verimli ve sağlıklı çalışması için, bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Periyodik klima bakımlarınız için, alanında uzman ekiplerimizden haftanın 7 günü destek alabilirsiniz.